הורים יקרים,

אנו שמחים להגיש לכם שיתוף פעולה ייחודי בין הקואליציה לחינוך מלידה, המחלקה לגיל הרך בסמינר הקיבוצים, ועד הגנים הארצי וקבוצת מדיה הופ. חברנו יחד במטרה להציע לכם פעילות שיקלו עליכם את  השהות בבית. 

השותפים במלאכה:

'הקואליציה לחינוך מלידה' מבית 'אנו עושים שינוי'
הקואליציה לחינוך מלידה מבית "אנו עושים שינוי", מאגדת כוח אזרחי מקשת החברה הישראלית: הורים, אנשי אקדמיה, מפעילי מסגרות, אנשי צוות ונציגי ארגוני מגזר שלישי. אנחנו פועלים למען קידום גילאי לידה עד 3 בישראל. לנייר העמדה של הקואליציה
 

המחלקה לגיל הרך בסמינר הקיבוצים
המחלקה לגיל הרך בסמינר הקיבוצים מכשירה גננות לאחריות ומעורבות אזרחית וציבורית. בימים האלה אנחנו ממשיכים לחנך וללמד את דור העתיד של הגננות וגם מסייעים בהתמודדות ובעומסים של המשפחות בתקופת הקורנה. אנחנו איתכם! 
 

הופ! מדיה
ערוץ הופ מיועד במלואו לפעוטות וילדים עד גיל 7 ובו ניתן להנות מילדות מוגנת, מקום להסתקרן בו, להרחיב אופקים ולהנות מחווית תוכן עם ערך.
 

ועד הגנים הארצי מאגד את נציגות ההורים ופועל על מנת לדאוג להשמיע את קול ההורים אצל מקבלי ההחלטות. בימים אלו פועלים כדי ליצור שגרה ופעילות עבור הילדים, ולנסות הן להכין את הילדים להמשך השהייה בבית וגם למצב החינוך ביום שאחרי המשבר. כן פועלים על מנת לראות את מקומם של ההורים אל מול המסגרות בימים של אי וודאות אלו. 


.

© 2020 הקואליציה לחינוך מלידה מבית אנו עושים שינוי חל"צ בע"מ

Proudly created with Wix.com